درباره ما

کارواش آنلاین نانو بخار ( سیار )
صرفه جویی بیش از ۹۵‎٪ در مصرف آب
انواع صفرشویی – موتورشویی – روشویی – توشویی با تکنولوژی نانو بخار

تی واش نوعی خدمت نوین است که شما با استفاده از آن دیگر نیاز نیست اوقات مفید خود را در کارواش های سنتی برای شستشوی خودرو خود هدر دهید. برای این منظور کافیست از طریق سایت یا اپلیکیشن تی واش سفارش خود را ثبت نمایید و پس از آن بلافاصله متصدیان حرفه ای تی واش به محل شما اعزام می شوند و خودروی شما را به بهترین نحو ممکن نظافت می کنند.

تی واش ارائه دهنده کلیه خدمات کارواش ازجمله روشویی، توشویی، موتورشویی، دوراکلین به همراه واکس و پولیش … با در اختیار داشتن کادری متعهد و باتجربه و حرفه‌ای درزمینهٔ نظافت خودرو و بکارگیری از بهترین مواد شوینده نانو در تمامی نقاط  تهران آماده خدمت رسانی می‌باشد.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمیزی و نگهداری خودرو برایتان از اهمیت خاصی برخوردار است و برای نظافت خودرو دچار دردسرهایی از قبیل ترافیک و شلوغی و مشغله کاری و … هستید به‌راحتی می‌توانید از کلیه خدمات تی واش استفاده کنید.

گستره‌ی خدمات تی واش

  • صفر شویی
  • واکس و پولیش تخصصی در محل
  • روشویی: شامل نظافت بدنه و نظافت گلگیرها، نظافت شیشه‌ها،جرم‌زدایی و واکس لاستیک‌ها و رینگ.
  • توشویی و نظافت داخل خودرو: نظافت و تمیز کردن داخل خودرو و همچنین صندوق، لای درب‌ها کف‌پایی‌ها، واکس داشبورد و روکش درب‌ها.
  • نظافت موتور: موتورشویی بدون بنزین و آب و بدون آسیب رساندن به سیستم برق و سیم‌کشی و شمع‌ها و …
  • خشک‌شویی: نظافت صندلی‌ها، کمربندها، ستون‌ها، روکش درب‌ها با مواد نانو
  • خدمات VIP : این خدمات شامل روشویی و توشویی و صفر شویی کامل، و نظافت موتور و خشک‌شویی

تی واش با داشتن تجهیزات مدرن و به‌روز و همچنین استفاده از مواد نانو و کارواش در محل و کارواش سیار و همچنین نیروهایی حرفه‌ای درزمینهٔ کارواش توانسته است خدمات باکیفیتی را به مشتریان در تهران ارائه دهد و باعث جلب رضایت مشتریان و همچنین وفاداری آن‌ها شود و همواره مشتری‌ها را بهترین ارزیاب و پایشگر خدمات خود می‌داند و تمام سعی و تلاش خود را انجام می‌دهد تا خدمات ارائه‌شده همراه با رضایتمندی مشتریان باشد.

خط مشی تی واش

تی واش بر اساس اهداف و اصولی که به آن معتقد است سعی دارد تا با حفظ کیفیت فعالیت‌های خود، در جهت گسترش فعالیت‌های خود نیز تلاش کند و بتواند این مجموعه و فعالیت‌های آن را بیش‌ از پیش گسترش دهد. در همین راستا یکی از عواملی را که باعث توسعه فعالیت‌ها و گسترش کار خود می‌داند رضایتمندی مشتری و همچنین وفاداری آن‌ها می باشد.

تی واش

کارواش سیار تهران

کارواش آنلاین تهران